top of page
Diagnostika

Diagnostika ja profülaktika

Arst teostab esialgse ülevaatuse Teie hammaskonna situatsioonist ning annab ülevaate võimalikust raviplaanist, mis on lisaks arstile mõistetav ka patsiendile. Usume tugevalt sellesse, et hea kommunikatsioon mõlema osapoole vahel alates esimesest visiidist on eduka ravi aluseks.

 

Võimalik on leida lahendus ühele konkreetsele hambamurele või näiteks jätkata kunagi pooleli jäänud ravi. Kui vajaliku ravi maht on suurem ja patsiendi sooviks on ravi läbi viia süsteemselt, siis paneb meie hambaarst Teiega koos paika personaalse raviplaani ja lepitakse kokku, millise ajagraafikuga seda teostatakse.

Hamba- ja igemehaiguste tekkimisel on üheks oluliseks teguriks hammaskonnale kinnituv hambakatt ja -kivi ning soovitame nende ladestuste eemaldamiseks regulaarselt külastada hambaarsti. Kindlasti tuleks ise juhtida tähelepanu kohtadele, kus hambaniit takerdub või kui keelega katsudes tundub kuskilt kare. Sellised pinnad tuleb üle viimistleda või vajadusel vahetada täidis, sest karedale pinnale jääb kergemini pidama hambakattu ning sinna võib hakata tekkima sekundaarne kaaries ehk uus hambaauk täidise kõrvale.

 

diagnostika_edited.jpg
bottom of page